تفاوت بلکا و دیگر پوشش های سلولزی    
 

`

 

Icon: arrow leftپوشش های سلولزی نخستین بار در سال 1377 پس از سالها تلاش، تحقیق ، مطالعه و آزمایشات شبانه روزی توسط آقای مهندس محمودی ، مدیر عامل شرکت سازه گستر سرایش ابداع ، معرفی و به تولید انبوه رسید.

این پوشش سلولزی که با نام تجاری بلکا ثبت گردید، در زمان پیدایش، نقطه عطفی در طراحی داخلی ساختمان و زیبا سازی محیط پیرامون ما به عنوان یک پوشش جدید بود. پوششی برای سطوح داخلی ساختمان و جایگزینی مناسب برای رنگ و کاغذ دیواری.

به منظور داشتن محیط زیستی پاک و با هدف تولید محصولی از جنس طبیعت و قابل بازگشت به چرخه حیاتی، بلکا با طیف متنوعی از رنگ ها، از مواد اولیه کاملا طبیعی و بی خطر ساخته شد. تولید این محصول جهشی در صنعت ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شد و به دلیل زیبایی و روحی که به نمای داخلی ساختمان می بخشید، با اقبال عمومی خوبی رو به رو شد.

این محصول با برند تجاری بلکا که به صورت انحصاری متعلق به شرکت سازه گستر سرایش است به تمام دنیا معرفی گردید.

قدرت برند بلکا و منحصر به فرد بودن خواص این محصول باعث شد تا این برند تندیل به نام کالا شود. امروزه شما در ایران و سراسر جهان این نام را می شنوید. به دلیل استقبال خوبی که از بلکا در ایران و همچنین در سراسر دنیا شد، سایر تولید کنندگان را بر آن داشت تا با کپی برداری از این محصول مبادرت به تولید محصولات مشابه نمایند و پوشش های سلولزی را با نام بلکا به بازار معرفی کنند.

باید متاسفانه اعلام نماییم که در اکثر موارد دیده شده است که پوشش های دیگری که با نام بلکا به بازار عرضه می شوند، از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده، ترک می خورد، کپک می زند، از دیوار کنده می شود و موارد بسیار دیگری که گزارش شده و در مجموع باعث نارضایتی مصرف کنندگان و وارد آوردن خسارات مالی گردیده است.

لذا بر آن شدیم تا بدینوسیله اطلاع رسانی نماییم تا مصرف کنندگان محترم هر پوشش سلولزی را که با نام بلکا به آنان عرضه می گردد، خریداری ننمایند. بلکای اصل به دلیل کیفیت بالای آن، از مراکز معتبر داخلی و خارجی دارای تأییدیه های معتبر می باشد و در بسته بندی هایی که تصویر آن را مشاهده می فرمایید به مصرف کنندگان عرضه می گردند.

خواهشمند است به هولوگرام روی بسته بندی نیز دقت فرمایید. 

 

فقط بلکای اصل بخرید

 

 

 

 

  
 

دفتر مرکزی : تهران - خیابان آفریقا، بلوار گلشهر، پلاک 17   |   تلفن: (7 خط) 22058906 - (3خط) 22039436 - 22041902   |    فاکس: 22047005

کلیه حقوق این وب سایت به شرکت سازه گستر سرایش (بلکا) تعلق دارد.